SCP100S24XCP1
Emerson Electric Co.
Category: Battery Products
POWER SUPPLY AC-DC 24V 3.8A; No. of Outputs:1Outputs; Output Power Max:100W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:3.8A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:- ;RoHS Compliant: Yes