SI32-PEL64-4
IMO Precision Controls Ltd
Category: Industrial Automation and Control
ACTUATOR ISO ENCL 4 POLE 32A; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); No. of Poles:4 Pole; Contact Voltage AC Max:1kV; Contact Current AC Max:32A; Approvals / Standards:-; IP Rating:IP65; Product Range:-