SLPT2400/5900DMNW
Pulse Electronics
Category: Antennas
On-Vehicle Low Profile Antenna 2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 6000MHz 2:1/2.2:1 VSWR 4.78dBi/5.14dBi White