SMT8628521
celduc relais
Category: Relays
SOLID STATE RELAY 24-255V PANEL; Contact Configuration:-; Load Current:17A; Operating Voltage Max:520VAC; Relay Mounting:Panel; Relay Terminals:Connector Spring; Switching Mode:Zero Crossing; Operating Voltage Min:24VAC; Control Voltage Min:24V; Control Voltage Max:255V; Product Range:sightpac SMT Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018)