ST-5EMW501
Nidec Corporation
Category: Resistors
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 1/4W 11(Elec)/14(Mech)Turn 1.6mm (6 X 6.3 X 7.75mm) Gull Wing SMD Magazine Pack