T3CP50-50
Teledyne LeCroy
Category: Test and Measurement
Current Probe, 50A, 50Mhz, Oscilloscope; Meter Side Connector:Bnc; Probe Side Connector:Current Clamp; Current Range Max:50A; Current Range Min:7.5A; For Use With:Oscilloscopes With 1Mohm Input Impedance And Bnc Connector Rohs Compliant: Yes |Teledyne Lecroy T3CP50-50