T3PS33203P
Teledyne LeCroy
Teledyne LeCroy Bench Power Supply, 0 → 50W, 3 Output, 0 → 32V, 0 → 3A, Bench Power Supply Type: Programmable Power Supply, Type: Programmable Linear Power Supply, Supply Voltage: 230V ac, Number of Displays: 1, Output Connector: Ext I/O, LAN, RS-232, Type A USB, Minimum Temperature: 0°C, Maximum Temperature: +40°C, Digital/Analogue: Analogue, Digital, MPN: T3PS33203P