T9GV5L14-48
Peak
RELAY, SPDT, 480VAC, 20A, TH; Contact Configuration:SPDT; Coil Voltage:48VDC; Contact Current:20A; Product Range:T9G Series; Relay Mounting:Through Hole; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage VAC:250V; Relay Terminals:Solder RoHS Compliant: Yes