TDA10H0SB1
C & K Components
Category: Switches
SWITCH DIP SEALED 10POS SMD; No. of Circuits:10Circuits; Contact Configuration:SPST; Switch Mounting:SMD; Product Range:TDA Series; Switch Type:DIP; Contact Voltage DC Max:24V; Contact Current DC Max:100mA; Switch Actuator Style:Slide; SVHC:No SVHC (20-Jun-2016)