TEN 25-2422WI.
TRACOPOWER
Category: Power Supplies
DC-DC CONV ISO POL 2 O/P 25W 12V -12V; DC / DC Converter Type:Isolated POL; DC / DC Converter Output Type:Fixed; Input Voltage DC Min:10V; Input Voltage DC Max:40V; No. of Outputs:2; Output Voltage Nom.:12V -12V; Depth:50.8mm