TEN 25-2423WI.
TRACOPOWER
Category: Power Supplies
DC-DC CONV ISO POL 2 O/P 25W 1A 1A 15V -15V; DC / DC Converter Type:Isolated POL; DC / DC Converter Output Type:Fixed; Input Voltage DC Min:10V; Input Voltage DC Max:40V; No. of Outputs:2; Output Voltage Nom.:15V -15V