TEN 40-2423WIN
TRACOPOWER
Category: Power Supplies
DC-DC CONVERTER 2 O/P 40W; No. of Outputs:2 Output; Output Power Max:40W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:1.33A; Output Voltage - Output 2:-15V; Output Current - Output 2:1.33A; Output Voltage - Output 3:-;;RoHS Compliant: Yes