THD 12-2410WI
TRACOPOWER
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER ISO POL 1 O/P 12W 3.5A 3.3V; DC / DC Converter Output Type:Fixed; No. of Outputs:1 Output; Input Voltage DC Min:9V; Input Voltage DC Max:36V; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:3.3V; Width:20.3mm ;RoHS Compliant: Yes