THN 15-3622UIR
TRACOPOWER
Dc-Dc Conv, 12V/-12V, 0.625A; Power Supply Applications:Ite, Industrial & Railway; Input Ratio:12:1; Output Power Max:15W; No. Of Outputs:2 Output; Output Voltage - Output 1:12Vdc; Output Current - Output 1:625Ma; Output Regulation:-Rohs Compliant: Yes |Traco Power THN 15-3622UIR