TP810PW100RJE
Ohmite
Category: Resistors
THICK FILM RESISTOR 100 OHM 5% 10W; Resistance:100ohm; Voltage Rating:-; Resistor Case Style:-; Power Rating:10W; Resistance Tolerance: 5%; Product Range:TP Series; Resistor Element Type:Thick Film