TP810PW50R0JE
Ohmite
Category: Resistors
THICK FILM RESISTOR 50 OHM 5% 10W; Product Range:TP Series; Resistance:50ohm; Power Rating:10W; Resistance Tolerance: 5%; Voltage Rating:-; Resistor Case Style:-; Resistor Element Type:Thick Film