UC2000-30GM70-IE2R2-V15
Pepperl+Fuchs
Ultrasonic direct detection sensor, Analog output 4 ... 20 mA, 1 switch output, Synchronization options, Construction type: Cylindrical, Housing diameter: 30 mm, Sensing range: 100 ... 2000 mm, Connection type: Connector M12 x 1 , 5-pin