UVK1C471MPD1TD
Nichicon
Category: Capacitors
Cap Aluminum 470uF 16V 20% (8 X 11.5mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 440mA 2000 hr 85°C Ammo Pack