VLS1P063D2S
Schneider Electric
Category: Switches
ADDITIONAL POLE 1P 63A 690V; Switch Terminals:Screw Clamp; No. of Poles:1 Pole; Contact Current Max:63A; Contact Voltage AC Max:690V; For Use With:Schneider TeSys VLS Series Disconnect Switches; Contact Voltage DC Max:-