VS8EANLAF70Q5
Banner Engineering
Category: Optical Sensors
VS8 SERIES: LASER ADJUSTABLE FIELD; RANGE: 6 MM TO 70 MM; INPUT: 10-30 V DC; OUTPUT: NPN; EURO M12 4-PIN 200 MM PIGTAIL