WAU24-750
Triad Magnetics
Category: Power Supplies
ADAPTOR AC - AC 120V 24V 750MA; Plug; ADAPTOR AC - AC 120V 24V 750MA; Plug Type:US; Input Voltage VAC:120VAC; Output Power:18W; Output Voltage VAC:24VAC; Output Current:750mA; Product Range:-; Input Voltage:120V AC; No. of Outputs:1; Output Power Max:23.5W