WSU120-0700
Triad Magnetics
Category: Power Supplies
AC-DC CONVERTER EXTERNAL PLUG IN 1 O/P 8.4W 12V; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:8.4W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:700mA; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-