XMS500SG
TDK Lambda
Category: Battery Products
POWER SUPPLY MEDICAL AC-DC 48V 10.4A; No. of Outputs:1Outputs; Output Power Max:500W; Output Voltage - Output 1:48V; Output Current - Output 1:10.4A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Output Current - Output 3:-; Output Voltage - Output 4:-; Current Output 4:-; Input Voltage AC Min:90V; Input Voltage AC Max:264V; Power Supply Output Type:Fixed; Product Range:XMS500 Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018)