XS106B3PAM12
Telemecanique Sensors
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR 2MM 24V; Sensing Range Max:2mm; Thread Size - Metric:-; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series ;RoHS Compliant: Yes