XS8C4A4PCN12
Telemecanique Sensors
PROXIMITY SENSOR INDUCTIVE 40MM 12-48VDC; Sensing Range Max:40mm; Thread Size - Metric:-; Sensor Output:PNP / SPST-NO / SPST-NC; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:48V; Product Range:OsiSense XS 8C Series ;RoHS Compliant: Yes