XY2CH13250H29
Telemecanique Sensors
Category: Industrial Automation and Control
GRABWIRE SW SPST-NO/NC 3A 240V 30M; Cable Span:30m; Contact Configuration:SPST-NO SPST-NC; Contact Voltage AC Max:240V; Contact Current AC Max:3A; Contact Voltage DC Max:250V; Contact Current DC Max:270mA; Product Range:Preventa XY2 Series; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017)