Z20M18B-532 KIT
Z-LASER Optoelektronik GmbH
Category: Laser Modules and Components
LASER GREEN SYSTEM 7 OPTICS MOUNT; Wavelength Typ:532nm; Output Power:20mW; Voltage Rating:30V; Laser Lens:-; Laser Beam Size:-; Supply Current:-; Packaging:Each; Product Range:-; SVHC:No SVHC (17-Dec-2015); Peak Wavelength:532nm; Supply Voltage Max:30V; Supply Voltage Min:5V