ZA016SDCT
Mallory Sonalert Products, Inc.
Category: Transducers
TRANSDUCER ALARM 75DBA 16V PANEL; Supply Voltage Min:6VDC; Supply Voltage Max:16VDC; Tones:Continuous; Sound Level SPL:75dBA; Transducer Function:Alarm; Current Rating:-; Resonant Frequency:-; Transducer Mounting:Panel