ZA028LAFP1
Mallory Sonalert Products, Inc.
Category: Audio Components
TRANSDUCER ALARM 95DBA 28V PANEL; Supply Voltage Min:16V; Supply Voltage Max:28V; Tones:Fast Pulse; Sound Level SPL:95dBA; Transducer Function:Alarm; Current Rating:40mA; Resonant Frequency:3.3kHz; Transducer Mounting:Panel ;RoHS Compliant: Yes