010007TD
labfacility
Category: Temperature Sensors
PROBE PT100 IN HEAD 100MM; Length:100mm; External Diameter:6mm; Probe/Pocket Body Material:Stainless Steel; Product Range:-; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); For Use With:Labfacility Temperature Sensors