50TWL22MEFC8X7
Rubycon
MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 85C Low Leakage Current. 1000 h 50 V 22 F -20% to +20% - 65 mA r.m.s.(85degC) 0.67 g 8 mm 7 mm