770W-X2/13
Qualtek Electronics Corporation
Category: Miscellaneous
POWER ENTRY RCPT 2.5A 250VAC SOLDER; Product Range:770W Series; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:2.5A; Connector Mounting:Panel Mount; Contact Termination Type:Solder ;RoHS Compliant: Yes