AT25SF041-SSHDHR-T
Dialog Semiconductor
Category: Memory
NOR Flash 4 Mbit, 3.0V (2.5V to 3.6V), -40C to 125C, SOIC-N 150mil (Tape & Reel), Single, Dual, Quad SPI NOR flash