BR25H320F-2CE2
ROHM Semiconductor
Category: Memory
SERIAL EEPROM 10MHZ SOP-8; IC Interface Type:SPI; Memory Size:32Kbit; EEPROM Memory Configuration:4K x 8bit; Clock Frequency:10MHz; Memory Case Style:SOP; No. of Pins:8Pins; Supply Voltage Min:2.5V; Supply Voltage Max:5.5V; ;RoHS Compliant: Yes