DWFC-16/4-X-STK
Pro-Power
Category: Miscellaneous
HEAT SHRINK TUBING 16MM ID TRANS 3.94FT; I.D. Supplied - Metric:16mm; I.D. Supplied - Imperial:0.63"; Shrink Ratio:4:1; Shrink Tubing / Boot Colour:Transparent; Length - Imperial:4ft; Length - Metric:1.2m; Product Range:- ;RoHS Compliant: Yes