IHCV-1M1UNV024V-60L
Fulham
Category: LEDs
Led Driver, Constant Voltage, 2.5A, 60W; Power Supply Applications:Led Lighting; Output Power Max:60W; Output Voltage Max:24V; Output Current:2.5A; Led Driver Mode:Constant Voltage; Input Voltage Min:110V; Input Voltage Max:277V |Fulham IHCV-1M1UNV024V-60L