PDUH20DV
Tripp Lite
Category: Power Supplies
PWR DISTRIBUTION UNIT 14WAY 20A 12FT; No. of Outlets:14Outlets; Supply Voltage VAC:240V; Current Rating:20A; Length - Metric:95mm; External Width - Metric:438mm; Cable Length - Metric:3.7m; Length - Imperial:3.75" ;RoHS Compliant: Yes