PDUMH20HV
Tripp Lite
Category: Power Supplies
PWR DISTRIBUTION UNIT 10WAY 20A 12FT; No. of Outlets:10Outlets; Supply Voltage VAC:240V; Current Rating:20A; Length - Metric:165mm; External Width - Metric:444mm; Cable Length - Metric:3.7m; Length - Imperial:6.5" ;RoHS Compliant: Yes