PDUMV30HV
Tripp Lite
Category: Power Supplies
POWER DISTRIBUTION ENCLOSURE 30WAY 30A 12FT; No. of Outlets:30Outlets; Supply Voltage VAC:240V; Current Rating:30A; Length - Metric:1.617m; External Width - Metric:55mm; Cable Length - Metric:3.6m; Length - Imperial:63.68" ;RoHS Compliant: Yes