THCC-1M1UNV105P-30E
Fulham
Category: LEDs
Led Driver, Constant Current, 1.05A, 30W; Power Supply Applications:Led Lighting; Output Power Max:30W; Output Voltage Max:55V; Output Current:1.05A; Led Driver Mode:Constant Current; Input Voltage Min:120V; Input Voltage Max:277V |Fulham THCC-1M1UNV105P-30E