THCC-1M1UNV240P-85E
Fulham
Category: LEDs
Led Driver, Constant Current, 2.4A, 85W; Power Supply Applications:Led Lighting; Output Power Max:85W; Output Voltage Max:55V; Output Current:2.4A; Led Driver Mode:Constant Current; Input Voltage Min:120V; Input Voltage Max:277V |Fulham THCC-1M1UNV240P-85E