WLS15CWR0360DSQP
Banner Engineering
Category: Miscellaneous
WLS15 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LENGTH: 360 MM; VOLTAGE: 12 OR 24 V DC; ENVIRONMENTAL RATING: IP66,67; COLORS: WHITE RED; CASCADABLE; EURO 4-PIN 150 MM (6 IN) PVC PIGTAIL