5775AT43A100E
Johanson Technology
Category: RF and Microwave
CERAMIC CHIP ANTENNA 5.77GHZ 50 OHM FULL REEL; Antenna Type:-; Operating Frequency:5825MHz; Antenna Connector:-; Antenna Cable Length:-; Transmit Power:-; Antenna Polarization:-; Gain:3.9dB; Antenna Mounting:SMD; Bandwidth:5.5GHz