OVQ12S30B7
OPTEK Technology
Category: LEDs
LED STRIP 30 LED BLUE; Light Strip Length:500mm; No. of LEDs:30LEDs; Illumination Color:Blue; Input Voltage:12VDC; Input Power:1.6W; IP Rating:Not Rated; Product Range:-; LED Color:Blue; LED Module Type:Board + LED; Packaging:Each ;RoHS Compliant: Yes