SWS600-15
TDK Lambda
Category: Battery Products
AC-DC CONVERTER ENCLOSED 1 O/P 600W 40A 15V; Power Supply Output Type:Adjustable Fixed; No. of Outputs:1Outputs; Input Voltage AC Min:85V; Input Voltage AC Max:265V; Output Power Max:600W; Output Voltage - Output 1:15V