DLG100PS36
XP Power
Category: LEDs
LED DRIVER AC TO DC CC CV 36V 2.8A; Output Power Max:100W; Output Voltage Max:36V; Output Current:2.8A; LED Driver Mode:Constant Current Constant Voltage; Input Voltage Min:90V; Input Voltage Max:305V; Product Range:DLG Series; Applications:Lighting; Depth:39mm; Length:199mm; No. of Outputs:1Outputs; Power Supply Output Type:Fixed; Width:68mm