OVM12F3W7
OPTEK Technology
Category: LEDs
LED 3 STRIP WHITE; Light Strip Length:80mm; No. of LEDs:3LEDs; Illumination Colour:White; Input Voltage:12VDC; Input Power:9W; IP Rating:IP67; Product Range:OVM12 Series; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); CCT:7000K; LED Colour:Cool